Телефони
+38 (068) 235 85 35
+38 (066) 793 47 48
ФЕДЕРАЦІЯ ЧИРЛІДИНГУ ТА ЧИРСПОРТУ УКРАЇНИ
СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЕДЕЛЬВЕЙС"
ПРАВИЛА КЛУБУ
Учасником клубу може бути будь-який бажаючий людина у віці від 3 років, який любить спорт, подорожі і адреналін змагань.
Для того, щоб стати учасником клубу, необхідно:
1. Пройти пробне тренування і прийняти рішення займатися чирлідингом.
2. Записатися в групу у тренера, надавши свої дані (прізвище, ім'я по батькові, вік, контактний телефон та номер телефону батьків для неповнолітніх спортсменів).
3. Надати довідку про стан здоров'я з поліклініки.
4. Надати страховку (оформляється самостійно у страховій компанії).
5. Укласти договір з клубом.
6. Надати ксерокопії документів (свідоцтва про народження неповнолітнього спортсмена або паспорта , копія паспорта одного з батьків, на якого оформляється договір).
7. Надати 4 фотографії розміром 3х4 см.
8. Оплатити послуги клубу згідно договору.
Всі спортсмени клубу в обов'язковому порядку повинні:
1. Придбати кваліфікаційні книжки (чир-паспорти), куди будуть заноситися всі спортивні досягнення спортсмена. При відсутності кваліфікаційної книжки спортсмен не буде допущений до змагань.
2. Брати участь в обов'язкових змаганнях федерації: міських, обласних та всеукраїнських. А також у відбіркових турах перед чемпіонатом України.
3. Здавати іспити з чирлідингу.
4. Своєчасно вносити оплату членських внесків в обласну і всеукраискую федерації.
Якщо спортсмен хоче займатися чирлідингом тільки для підтримки своєї фізичної форми, то він зобов'язаний повідомити про це своєму тренеру, як тільки він прийшов у клуб. В даному випадку спортсмен тільки відвідує тренування та не приймає участі в змаганнях і виступах клубу.
Атестація спортсменів відбувається згідно з графіком випробувань Федерації чирлідинга і чирспорта України. За підсумками іспитів і результатами змагань кращі спортсмени будуть допущені в збірну команду клубу, яка буде представляти Україну на міжнародних змаганнях.
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ТРЕНУВАННІ
На тренування категорично не допускаються спортсмени, які не надали:
- довідку про стан здоров'я;
- страховку;
- договір про надання послуг;
- мають заборгованість по оплаті.
Всі спортсмени та їх батьки беззастережно підкоряються правилам клубу.
Тренер є головним на тренуванні і в поїздках. Ніхто не має права вказувати йому, як проводити тренування, яких спортсменів виставляти на змагання, в які костюми одягати команди.
На тренуванні категорично заборонено:
1. Перебувати в повсякденному одязі і вуличного взуття. Всі спортсмени повинні бути переодягнені в тренувальну форму і переобуты в зручне взуття.
2. Будь-яке вживання їжі, цукерок і жувальної гумки. Дозволяється мати з собою воду і пити її лише з дозволу тренера.
3. Присутність на тренувальному процесі батьків, інших родичів і друзів.
4. Порушення дисципліни, спори з тренером, небажання виконувати вказівки тренера. Порушників дисципліни тренер має право видалити з тренування.
5. Будь-яке втручання третіх осіб (батьків, родичів, друзів) в хід тренувального процесу. Може призвести до виключення спортсмена з клубу.
6. Залишати мобільні телефони на гучному режимі. Всі телефони мають бути переведені в тихий режим.
7. Розмови по мобільних телефонах.
Якщо спортсмен систематично порушує правила клубу, то адміністрація клубу залишає за собою право виключити його зі складу.
Якщо батьки спортсмена не бажають підкорятися правилам клубу, нав'язують тренеру свою думку, провокують конфліктні ситуації, то адміністрація клубу залишає за собою право вилучити спортсмена зі складу клубу.

Команда чирлідингу Дніпра