+38 (068) 235 85 35
+38 (066) 793 47 48
ФЕДЕРАЦІЯ ЧИРЛІДИНГУ ТА ЧИРСПОРТУ УКРАЇНИ
СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЕДЕЛЬВЕЙС"
Ця подія увійшла в історію Черкащини. За підтримки Всеукраїнської інтернаціональної федерації чирлидинга (IFC) та сучасних танців "Golden Ladies" 27 лютого 2016 року в р. Черкаси відбувся перший відкритий чемпіонат з чирлидингу. На цьому турнірі змагалися понад 250 учасників з різних міст України, в тому числі Дніпропетровська, Харкова і Києва.

Спортивний клуб "Едельвейс" взяв активну участь в даному заході, показавши відмінний рівень підготовки і зайняв перше місце, ставши золотими призерами чемпіонату у номінації Cheer Group.

У змагальній програмі, по номінації Cheer Duet наші спортсмени Черевко Софія і Метревелі Яна зайняли друге місце і стали срібними призерами чемпіонату.
Організаторам вдалося створити приємну атмосферу і забезпечити високий рівень проведення турніру. Величезне спасибі організаторам за незабутні враження від змагань.